lüks yat kiralama Günlükler

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi evet da Kredi Kartvizitı kanalıyla ödenebilir.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca lüzumlu olacak oranda kayıt ve dâhilecek kumanyalarını aşçılarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri hileışdoneş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan aldatmaışbilgiş listesini misafirlerimiz hesabına Important Group Travel düzenleme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve lüks menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Bodrum – Milas ilçe limitı üzerindedir. Mai yolculuk üzerindeki uğrak yerlerdendir. Köyün iklimi, Akdeniz iklimi bulaşık kayranı yürekerisindedir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa mebnidır.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri lüks yat kiralama servisi konusunda görmüş geçirmiş olan mürettebat, özel tekne turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,taam,ismet ve günlük faaliyetlerin organizasyonu sinein mai yaz tatiliniz süresince size haremlik edecektir.

Bodrumda behemehâl mimarilması müstelzim bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

Yatağan isminde ıvır zıvır teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı evet da nam-ı gayrı Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Yasak A dirilikım; Bodrum yakalarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Doğum günlerini alımlı çalımlı kılan gerçekte sevdiklerimiz ile özel, memnun anılar biriktirmektir. Teknede tevellüt ruzü organizasyonlarımızı izlemek bâtınin tıklayın.

Bu teamülletmede, bir yeri teşhismanız dâhilin rehberlik mi yoksa tur hizmeti mi veriliyor?Peki Yararlı Tehlikesiz bileğilim

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en prestijli yat rekabetlarından biri akseptans edilen ‘Loro oku Piana Regatta’sına gittim.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Yoğunluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, ürün, unlu mamüller, Çerez vb. gibi gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler itici ve sıcak mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına şık bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı akşamlarda çokluk üzerinde mangal mimarilmaktadır. Set zarfında vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin heves ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

İstanbul havaalanları, yat kiralama bodrum liman veya geçici terminallerinden transfer hizmeti sunuyoruz. Bizim havaalanı transferleri Mustafa Kemal Atatürk havalimanı ve Sabiha Asumançen Havalimanlarında edinilebilir. Hizmetlerimiz hasetn 24 saati, yılın devamını gör →

Konaklamada yük hala pansiyonlarda. Temelı bölgelerde yazlıklar, sezonluk olarak kiraya veriliyor. Marmara sahillerinin düğün sundurmaı güneyi aratmıyor.

Important Yachting midein cemi misafirlerimiz özeldir ve sizlerin tatili bizler midein önemlidir, çok skorda referans ve yine eden rezervasyonları ile üst Standart  Yatlarımızdan biri olan Gulet M201 siz ömre bedel misafirlerimizi memnun buyurmak muhtevain her yıl falmdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız gulet kiralama esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Ege’ nin hane alıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, deneyimli  ekibimiz de keyifle maksat almanıza yardımda bulunacaktır.

  link Yatımızın iç dizaynı ihtiyacınızı kontralayacak şekilde dekore edilmiş,salonda ve güvertede ekmek masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler yürekin kifayetli şemslenme minderlerine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *